Kalendarz

<<Listopad 2014>>
     1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

 

Najbliższe mecze

Liga wojewódzka młodziczek
kadetek

 

Aktualności

15.10.2014

Gdańska Gala sportu szkolnego i młodzieżowego z udziałem Energi Gedanii

W Hali Widowiskowo-Sportowej Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku odbyła się Gdańska Gala Sportu Szkolnego i Młodzieżowego 2014. Podczas uroczystości nagrodzono najlepszych zawodników, trenerów i dyrektorów placówek wyróżniających się we współzawodnictwie sportowym. Nie mogło tam oczywiście zabraknąć przedstawicieli Energi Gedanii Gdańsk, którzy nagrody otrzymali za zdobyte Mistrzostwa Polski.

21.09.2014

Prezentacja Energi Gedanii na Targu Węglowym

20 września w Gdańsku odbył się wielki festyn pod nazwą Sportowe Pokolenia Gdańska. Impreza ta miała na celu promocje dyscyplin, klubów i organizacji sportowych działających na terenie naszego miasta. Przedstawiciele Energi Gedanii Gdańsk wspólnie z zawodniczkami, dzielnie reklamowali nasz klub i zachęcali najmłodszych do udziału w treningach.

04.07.2014

Energa Gedania bez awansu. Nieudany półfinał

Zawodniczki Energi Gedanii Joanna Bronisz i Julia Tymańska pomimo ambitnej walki nie wywalczyły awansu do finału Mistrzostw Polski w siatkówce plażowej juniorek. Wicemistrzynie województwa pomorskiego zaprezentowały się z bardzo dobrej strony tocząc wyrównane pojedynki ze starszymi od siebie rywalkami. Niestety duet Energi Gedanii Gdańsk po przegraniu meczów z parami z Piły i Nowej Soli odpadł z turnieju.

24.06.2014

Para Energi Gedanii wicemistrzyniami województwa pomorskiego w plażówce !

Kolejny sukces stał się udziałem naszych juniorek. Zawodniczki Energi Gedanii Joanna Bronisz i Julia Tymańska zdobyły srebrne medale Mistrzostw Województwa Pomorskiego w Piłce Plażowej w kategorii juniorek. Zawody odbyły się w minioną niedzielę w Pucku.

23.06.2014

Juniorki Energi Gedanii w Kraków Arenie!

Mistrzynie Polski Juniorek - siatkarki Energi Gedanii na żywo kibicowały reprezentacji Polski podczas meczu Ligi Światowej w miniony piątek! Za mistrzowski tytuł zdobyty w Kętrzynie nasze siatkarki miały możliwość dopingować siatkarzy podczas meczu Polska – Brazylia, w murach nowo wybudowanej Kraków Arenie. Emocji nie brakowało, polscy siatkarze podobnie jak nasze mistrzynie w meczu finałowym z Warszawą, pokonali Brazylijczyków 3:1.

17.04.2014

Mistrzynie Polski Juniorek nagrodzone!

W poniedziałek 15 kwietnia w tymczasowej siedzibie Gedanii S.A. złote medalistki Mistrzostw Polski Juniorek odebrały z rąk Pana Piotra Mojsiuszko– przedstawiciela sponsora Energi nagrody rzeczowe. Prezes Gedanii S.A. – Zdzisław Stankiewicz złożył drużynie gratulacje z okazji trzeciego już z rzędu zdobycia tytułu Mistrzyń Polski Juniorek w Piłce Siatkowej i uhonorował nagrodami finansowymi.

07.04.2014

Juniorki Energi Gedanii Mistrzyniami Polski!

Po niesamowicie emocjonującym spotkaniu siatkarki Energi Gedanii Gdańsk obroniły tytuł mistrzyń Polski i pokonały zespół MKS MOS Wola Warszawa 3:1. Dzięki kolejnemu sukcesowi gdańszczanki przeszły do historii, ponieważ to już piąty złoty medal w tej kategorii wiekowej od sezonu 2007/2008! Nagrody indywidualne przyznano Magdalenie Damaske, Dominice Mras i Julii Piotrowskiej.

04.04.2014

Juniorki Energi Gedanii w mistrzowskiej czwórce!

Juniorki Energi Gedanii zakończyły rozgrywki fazy grupowej podczas finału Mistrzostw Polski w Kętrzynie. Z dorobkiem dwóch zwycięstw nad zespołami MKS MOS Wieliczka 3:0 oraz 3:2 z drużyną Silesia Volley Mysłowice zajęły drugie miejsce w grupie. Lepsze okazały się siatkarki MKS MOS Wola Warszawa, które pokonały gdańszczanki 2:3. W jutrzejszym półfinale Mistrzynie Polski zagrają z Pałacem Bydgoszcz.

zapraszamy

Zapraszamy na mecze AWFiS Gedanii

Zdjęcie dnia

Zdjecie dnia

Energa Gedania Gdańsk