Kalendarz

<<Grudzień 2014>>
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

 

Najbliższe mecze

Liga wojewódzka młodziczek
kadetek juniorek

 

Aktualności

16.12.2014

Zwycięska passa juniorek Energi Gedanii

Najstarsze reprezentantki Energi Gedanii Gdańsk odniosły kolejne zwycięstwo w lidze wojewódzkiej juniorek. Podczas wyjazdowego meczu pokonały zespół UKS Libero Starogard Gdański 3:0.

10.12.2014

Dominika Mras „Nadzieją gdańskiego sportu”

9 grudnia w Teatrze Szekspirowskim odbyła się uroczysta XII Gdańska Gala Sportu, podczas której nagrodzono najlepszych sportowców, trenerów i drużynę 2014 roku w Gdańsku. Wśród wyróżnionych znalazła się DOMINIKA MRAS rozgrywająca juniorskiej drużyny Energi Gedanii Gdańsk, która uznana została za „Nadzieję gdańskiego sportu”.

08.12.2014

Siatkarki Energi Gedanii powołane do reprezentacji Polski!

Młodzieżowe reprezentacje Polski rozpoczynają przygotowania do ważnych siatkarskich imprez jak Mistrzostwa Europy Wschodniej oraz turniej kwalifikacyjny do Mistrzostw Świata. Wśród powołanych do reprezentacji nie mogło zabraknąć siatkarek Energi Gedanii. W gronie kadetek znalazła się Martyna Łukasik, natomiast do szerokiej kadry juniorek wybrano: Magdalenę Damaske, Julię Piotrowską i Dominikę Mras.

07.12.2014

Juniorki Energi Gedanii pokonują Malbork

Po młodziczkach i kadetkach przyszła kolej na juniorki, które w końcu wystartowały w lidze wojewódzkiej. Mecz inauguracyjny rozpoczęły od zwycięstwa nad silnym przeciwnikiem, drużyną UKS Orzeł Malbork. Zawodniczki Energi Gedanii na co dzień grające także w Młodej Lidze i II lidze pokonały gospodynie 3:0.

15.10.2014

Gdańska Gala sportu szkolnego i młodzieżowego z udziałem Energi Gedanii

W Hali Widowiskowo-Sportowej Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku odbyła się Gdańska Gala Sportu Szkolnego i Młodzieżowego 2014. Podczas uroczystości nagrodzono najlepszych zawodników, trenerów i dyrektorów placówek wyróżniających się we współzawodnictwie sportowym. Nie mogło tam oczywiście zabraknąć przedstawicieli Energi Gedanii Gdańsk, którzy nagrody otrzymali za zdobyte Mistrzostwa Polski.

21.09.2014

Prezentacja Energi Gedanii na Targu Węglowym

20 września w Gdańsku odbył się wielki festyn pod nazwą Sportowe Pokolenia Gdańska. Impreza ta miała na celu promocje dyscyplin, klubów i organizacji sportowych działających na terenie naszego miasta. Przedstawiciele Energi Gedanii Gdańsk wspólnie z zawodniczkami, dzielnie reklamowali nasz klub i zachęcali najmłodszych do udziału w treningach.

04.07.2014

Energa Gedania bez awansu. Nieudany półfinał

Zawodniczki Energi Gedanii Joanna Bronisz i Julia Tymańska pomimo ambitnej walki nie wywalczyły awansu do finału Mistrzostw Polski w siatkówce plażowej juniorek. Wicemistrzynie województwa pomorskiego zaprezentowały się z bardzo dobrej strony tocząc wyrównane pojedynki ze starszymi od siebie rywalkami. Niestety duet Energi Gedanii Gdańsk po przegraniu meczów z parami z Piły i Nowej Soli odpadł z turnieju.

24.06.2014

Para Energi Gedanii wicemistrzyniami województwa pomorskiego w plażówce !

Kolejny sukces stał się udziałem naszych juniorek. Zawodniczki Energi Gedanii Joanna Bronisz i Julia Tymańska zdobyły srebrne medale Mistrzostw Województwa Pomorskiego w Piłce Plażowej w kategorii juniorek. Zawody odbyły się w minioną niedzielę w Pucku.

zapraszamy

Zapraszamy na mecze AWFiS Gedanii

Urodziny


Beata Dawidowicz
Beata Dawidowicz
23 grudnia

Oliwia Kwiecińska
Oliwia Kwiecińska
24 grudnia

 

Zdjęcie dnia

Zdjecie dnia

Młodziczki Energa Gedania: Wiktoria i Weronika