Kalendarz

<<Wrzesień 2014>>
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

 

Najbliższe mecze

Finał mini siatkówki "Kinder+Sport"

 

Aktualności

04.07.2014

Energa Gedania bez awansu. Nieudany półfinał

Zawodniczki Energi Gedanii Joanna Bronisz i Julia Tymańska pomimo ambitnej walki nie wywalczyły awansu do finału Mistrzostw Polski w siatkówce plażowej juniorek. Wicemistrzynie województwa pomorskiego zaprezentowały się z bardzo dobrej strony tocząc wyrównane pojedynki ze starszymi od siebie rywalkami. Niestety duet Energi Gedanii Gdańsk po przegraniu meczów z parami z Piły i Nowej Soli odpadł z turnieju.

24.06.2014

Para Energi Gedanii wicemistrzyniami województwa pomorskiego w plażówce !

Kolejny sukces stał się udziałem naszych juniorek. Zawodniczki Energi Gedanii Joanna Bronisz i Julia Tymańska zdobyły srebrne medale Mistrzostw Województwa Pomorskiego w Piłce Plażowej w kategorii juniorek. Zawody odbyły się w minioną niedzielę w Pucku.

23.06.2014

Juniorki Energi Gedanii w Kraków Arenie!

Mistrzynie Polski Juniorek - siatkarki Energi Gedanii na żywo kibicowały reprezentacji Polski podczas meczu Ligi Światowej w miniony piątek! Za mistrzowski tytuł zdobyty w Kętrzynie nasze siatkarki miały możliwość dopingować siatkarzy podczas meczu Polska – Brazylia, w murach nowo wybudowanej Kraków Arenie. Emocji nie brakowało, polscy siatkarze podobnie jak nasze mistrzynie w meczu finałowym z Warszawą, pokonali Brazylijczyków 3:1.

17.04.2014

Mistrzynie Polski Juniorek nagrodzone!

W poniedziałek 15 kwietnia w tymczasowej siedzibie Gedanii S.A. złote medalistki Mistrzostw Polski Juniorek odebrały z rąk Pana Piotra Mojsiuszko– przedstawiciela sponsora Energi nagrody rzeczowe. Prezes Gedanii S.A. – Zdzisław Stankiewicz złożył drużynie gratulacje z okazji trzeciego już z rzędu zdobycia tytułu Mistrzyń Polski Juniorek w Piłce Siatkowej i uhonorował nagrodami finansowymi.

07.04.2014

Juniorki Energi Gedanii Mistrzyniami Polski!

Po niesamowicie emocjonującym spotkaniu siatkarki Energi Gedanii Gdańsk obroniły tytuł mistrzyń Polski i pokonały zespół MKS MOS Wola Warszawa 3:1. Dzięki kolejnemu sukcesowi gdańszczanki przeszły do historii, ponieważ to już piąty złoty medal w tej kategorii wiekowej od sezonu 2007/2008! Nagrody indywidualne przyznano Magdalenie Damaske, Dominice Mras i Julii Piotrowskiej.

04.04.2014

Juniorki Energi Gedanii w mistrzowskiej czwórce!

Juniorki Energi Gedanii zakończyły rozgrywki fazy grupowej podczas finału Mistrzostw Polski w Kętrzynie. Z dorobkiem dwóch zwycięstw nad zespołami MKS MOS Wieliczka 3:0 oraz 3:2 z drużyną Silesia Volley Mysłowice zajęły drugie miejsce w grupie. Lepsze okazały się siatkarki MKS MOS Wola Warszawa, które pokonały gdańszczanki 2:3. W jutrzejszym półfinale Mistrzynie Polski zagrają z Pałacem Bydgoszcz.

15.03.2014

Juniorki Energi Gedanii awansowały do finałów Mistrzostw Polski!

Drugi, szczęśliwy dzień półfinałów Mistrzostw Polski Juniorek w Rzeszowie za nami. Najstarsze siatkarki Energi Gedanii w pięknym stylu pokonały drużynę gospodyń Developers MKS V LO Rzeszów 3:0! W dzisiejszym spotkaniu gdańszczanki w każdym elemencie zaprezentowały się znakomicie. MVP meczu wybrano naszą przyjmującą Aleksandrę Kaczyńską.

14.03.2014

Lublin pokonany! Pierwsze zwycięstwo juniorek Energi Gedanii w półfinałach

Półfinały Mistrzostw Polski juniorek drużyna Energi Gedanii rozpoczęła od zwycięstwa 3:0 z zespołem AZS UMCS TPS Lublin. Mimo dobrego wyniku, gdańszczanki zostawiły na boisku dużo zdrowia i nerwów. Po zaciętej walce oraz wielu długich akcjach to właśnie Energa Gedania zeszła zwycięsko z boiska i jutro o godzinie 14 zmierzy się z drużyną gospodyń – Developers MKS V LO Rzeszów.

zapraszamy

Zapraszamy na mecze AWFiS Gedanii

Zdjęcie dnia

Zdjecie dnia

Energa Gedania