Inne

Czy mobilny bar jest atrakcyjny?

Ślub można urządzić na wiele sposobów. Może to być uroczysta ceremonia w pałacu ślubów, tradycyjny ślub kościelny dla osób religijnych bądź też to nadzwyczajne wydarzenie można zorganizować w plenerze – na plaży, w ogrodzie lub w innej scenerii – lecz wszystkie te ceremoniały wiąże postać osoby upoważnionej do udzielenia ślubu i sporządzenia odpowiednich dokumentów.

Przyjęcie weselne w lokalu

Po ślubie zazwyczaj odbywa się przyjęcie weselne, na którym to zaproszeni goście częstują się przygotowanymi potrawami i napojami oraz bawią się w rytm odpowiedniej muzyki.
Jeżeli wesele organizowane jest w domu, mieszkaniu lub lokalu przygotowanie i podanie posiłków nie sprawi żadnych trudności, do dyspozycji mamy kucharzy, którzy przygotują wcześniej zamówione potrawy, pięknie je udekorują, a w razie potrzeby pokroją, osoby podające do stołu często zawodowi kelnerzy, którzy szybko i sprawnie podadzą potrawy, a także sprzątną niepotrzebną już zastawę stołową.

Bar mobilny Prosecco Van

Z natomiast zupełnie inną sytuacją mamy do czynienia, gdy przyjęcie weselne organizowane jest na terenie posesji, na plaży bądź w namiocie ustawionym w ogrodzie – w takiej sytuacji znakomitym rozwiązaniem jest wynajem mobilnego baru Prosecco Van.

Mobilny bar na wesele

Włączenie tego typu atrakcji do programu przyjęcia weselnego związane jest z zatrudnieniem profesjonalnego barmana, który na życzenie gości będzie przygotowywał napoje alkoholowe i bezalkoholowe, oraz napoje gorące takie jak kawa czy herbata. Obsługa mobilnego baru to także swego rodzaju artyści – oprócz przypisanych im czynności, często dodają atrakcji imprezie wykonując program artystyczny typu żonglerka butelkami czy sprawne sporządzanie różnego rodzaju drinków. Przed wyborem obsługi skorzystajcie z serwisu
https://culaccino.pl/wesela/ aby potwierdzić komptecencje kelnerów.

Prosecco Van to trójkołowy samochodzik przystosowany do częstowania gości winem rozlewanym z tak zwanego „kija”. Na swoim pokładzie przewozi beczki z różnego rodzaju alkoholami i napojami bezalkoholowymi oraz odpowiednie akcesoria barmańskie.