Inne

Czy mobilny bar jest atrakcyjny?

Ślub można urządzić na wiele sposobów. Może to być uroczysta ceremonia w pałacu ślubów, tradycyjny ślub kościelny dla osób religijnych bądź też to nadzwyczajne wydarzenie można zorganizować w plenerze – na plaży, w ogrodzie lub w innej scenerii – lecz wszystkie te ceremoniały wiąże postać osoby upoważnionej do udzielenia ślubu i sporządzenia odpowiednich dokumentów.

Przyjęcie weselne w lokalu

Po ślubie zazwyczaj odbywa się przyjęcie weselne, na którym to zaproszeni goście częstują się przygotowanymi potrawami i napojami oraz bawią się w rytm odpowiedniej muzyki.
Jeżeli wesele organizowane jest w domu, mieszkaniu lub lokalu przygotowanie i podanie posiłków nie sprawi żadnych trudności, do dyspozycji mamy kucharzy, którzy przygotują wcześniej zamówione potrawy, pięknie je udekorują, a w razie potrzeby pokroją, osoby podające do stołu często zawodowi kelnerzy, którzy szybko i sprawnie podadzą potrawy, a także sprzątną niepotrzebną już zastawę stołową.

Bar mobilny Prosecco Van

Z natomiast zupełnie inną sytuacją mamy do czynienia, gdy przyjęcie weselne organizowane jest na terenie posesji, na plaży bądź w namiocie ustawionym w ogrodzie – w takiej sytuacji znakomitym rozwiązaniem jest wynajem mobilnego baru Prosecco Van.

Mobilny bar na wesele

Włączenie tego typu atrakcji do programu przyjęcia weselnego związane jest z zatrudnieniem profesjonalnego barmana, który na życzenie gości będzie przygotowywał napoje alkoholowe i bezalkoholowe, oraz napoje gorące takie jak kawa czy herbata. Obsługa mobilnego baru to także swego rodzaju artyści – oprócz przypisanych im czynności, często dodają atrakcji imprezie wykonując program artystyczny typu żonglerka butelkami czy sprawne sporządzanie różnego rodzaju drinków. 

Prosecco Van to trójkołowy samochodzik przystosowany do częstowania gości winem rozlewanym z tak zwanego „kija”. Na swoim pokładzie przewozi beczki z różnego rodzaju alkoholami i napojami bezalkoholowymi oraz odpowiednie akcesoria barmańskie.