Inne

Kalendarz do zadań specjalnych

Kalendarz to wyjątkowy produkt, który doskonale sprawdza się zarówno w domu jak i w pracy. Kalendarz w klasycznej formie organizera czy dziennika, pozwala na bardzo wygodne i konsekwentne organizowanie swoich zadań i obowiązków, natomiast kalendarze naścienne pozwalają na niemal natychmiastowe ustalenie terminów, dat czy konkretnych wydarzeń w odniesieniu do tygodnia czy pory miesiąca. Wyjątkowym rodzajem kalendarzy są natomiast kalendarze wieloplanszowe, które pozwalają na bardzo praktycznie zorganizowanie sobie przestrzeni do pracy, np. biurka.

Indywidualny projekt na zamówienie

Kalendarze wieloplanszowe mogą być wykonywane według indywidualnego projektu, uwzględniającego takiego specjalne potrzeby i instrukcje zamawiającego jak chociażby:

  • rozmiar arkusza kalendarza;
  • format dat (miesięcznych, rocznych, dziennych) umieszczonych na kalendarzu;
  • rozmieszczenie poszczególnych pól (np. miesiące dookoła ramki kalendarza, a wolne pole na notatki w środku);
  • dodatkowe pola specjalne (numery telefonów, adresy itp.);
  • szata graficzna, logo firmowe, kolorystyka tła.

Kalendarze wieloplanszowe charakteryzują się również tym, że każda plansza jest wyrywana i powielona poniżej, więc po zapisaniu jednej planszy można ją szybko oderwać i przejść do zapisywania kolejnej.

Idealne do pracy biurowej

O ile kalendarze trójdzielne i ścienne zwykle z dużym powodzeniem znaleźć można nie tylko w biurze, ale także w domu, o tyle kalendarze wieloplanszowe z uwagi na swoją charakterystyką i formę „brudnopisu” najlepiej sprawdzają się w miejscu pracy. W efekcie, najczęściej spotkać je można na biurkach w zakładach pracy oraz w urzędach czy szkołach.