Inne

Od czego zacząć poszukiwanie idealnego stanika?

Jeśli nigdy nie korzystałaś z pomocy brafitterki, czyli sposobu na to, by dopasować krój i rozmiar biustonosza przez specjalistę, powinnaś szybko przeczytać ten artykuł, pobiec do najbliższego sklepu z bielizną i umówić się na wizytę.

Dlaczego taki zakup biustonosza to mądrzejsza opcja?

Prawda jest taka, że jest więcej niż prawdopodobne, że nosisz niewłaściwy rozmiar biustonosza. Tak, biustonosze są drogie i tak, nie są najwygodniejszymi ubraniami, ale doskonały biustonosz może mieć głęboki wpływ na Twój wygląd i samopoczucie. Ta pierwsza warstwa ma kluczowe znaczenie – warto więc poświęcić czas i pieniądze na to, by znaleźć porządny sklep z biustonoszami, skorzystać z pomocy brafitterki i kupić wysokiej jakości bieliznę.

Jak pomóc sobie w kupowaniu stanika?

Istnieje kilka ogólnych reguł dotyczących wyboru stanika, o których większość kobiet prawdopodobnie nie wie. Jedną z nich jest na przykład to, że biustonosze nigdy nie były i nie będą wygodnym ubiorem. To nie są mrzonki, to fakty. Bardziej prawdopodobne jest to, że uwierzysz w ten fakt i go zaakceptujesz – co już samo w sobie pozwoli Ci w doborze odpowiedniego stanika. Biustonosz jest specyficzny, jego podstawową funkcją jest podtrzymywanie Twoich piersi, więc powinien naprawdę mocno leżeć na Twojej klatce piersiowej. Potraktuj więc jako ogólną zasadę, przede wszystkim to iż powinnaś być w stanie umieścić nie więcej niż 2 palce między plecami a paskiem biustonosza. Kupując stanik w ten sposób – już jesteś o krok do przodu, by zrobić to dobrze.